Akce

Set svíček: Outlander (Cizinka) 9 svíček, z toho jedna exkluzivně pouze pro tento set.

 

Speciální set svíček pro ty největší fanoušky Cizinky.

Devět úplně nových svíček, které vás znovu provedou kouzelnou poutí tohoto příběhu. Z toho jedna určená pouze pro tento set, samostatně nebude nikdy prodejná. 

 

PRVNÍ SVÍČKA:

Sassenach

Nejdříve to bylo slovo plné nedůvěry, někdy až zuřivosti, byla to prostě cizinka, pak ho vyslovoval s něhou a láskou. Ta láska voněla po zralých brusinkách.

 

DRUHÁ SVÍČKA:

Je Suis Prest

Stopoval toho jelena už notnou chvíli, když ho pak uviděl, prostě si jen potichu přidřepl do trávy. Okamžitě ucítil vůni mnoha květin, jakoby louka vytvořila svůj vlastní dokonalý parfém. Dnes lovit nebude. Ten nádherný bílý jelen byl však magickým příslibem změny. A on bude připraven.

 

TŘETÍ SVÍČKA:

Craigh na Dun

Ať už byl podzim nebo zima, tohle místo stále vonělo jako čerstvě posekaná tráva na jaře... tady to tehdy všechno začalo... nebo jen pokračovalo?

 

ČTVRTÁ SVÍČKA:

Freedom and Whisky

Ta stará sbírka básní voněla trochu zapškle, pak ale mezi stránkami nalezla uschlý květ pačule a do nosu se jí vkrádal i lehký tón vanilky. Našla tam báseň Roberta Burnse a v ní vodítko, které potřebovala...

 

PÁTÁ SVÍČKA: 

Pog Ma Mahon!

Na počátku 18. století se Angličané smáli, že oves se u nich dává dobytku, zatímco Skotové si z něj dělají ovesnou kaši. I třeba i na tohle by se pak hodila odpověď: "Pog Ma Mahon!" (Kiss My A**). Vždyť je to moc dobrý!

 

ŠESTÁ SVÍČKA:

Lord John

Jeho pravé city byli v této době zapovězené, díval se na moře a přemýšlel, jestli se to někdy změní. Blížící bouře k němu hnala vůni mořské soli a když začalo pršet, ucítil i šalvěj.

 

SEDMÁ SVÍČKA:

The Print Shop

Vonělo to tam jako sametové dřevo a bergamot, věnoval se své práci, když ho spatřila, poprvé - po tak dlouhé době. Když se jejich oči střetli, okolní svět se rozplynul. 

 

OSMÁ SVÍČKA:

Fraser's ridge “Est. 1767”

Když se někde cítíte dobře, nebojíte se zkoušet nové věci a na prahu tohoto nového domova už voněl zázvorový koláč.

 

DEVÁTÁ BONUSOVÁ SVÍČKA:

As long as we both shall live.

Stojí spolu, navzdory času, a vítr k ním donesl sladké spojení květin a bylinek. Kdyby byli pozornější, ucítí i dřevité tóny, teď však plně vnímají jen jeden druhého. 

 

  • 1 701 Kč 86 Kč –5 %
    1 334,71 Kč bez DPH
  • Předobjednávka
1 615 Kč
Kategorie: Cizinka
 

SLOŽENÍ

  • 100% přírodní sójový vosk 100g
  • bezešvá nádoba s víčkem a etiketou
  • barvivo a zdobení
  • vonné oleje s certifikátem IFRA
  • knot s plíškem
  • krapet knihomolství

 

SÓJOVÝ VOSK

Velkou výhodou sójového vosku je více než dvojnásobná doba hoření oproti jeho konkurentům. Nás si ovšem získal tím, že nevylučuje žádné škodlivé látky a jeho výroba je ekologicky šetrnější. Obzvlášť všechny vegany také potěší, že náš dodavatel zaručuje, že vosk neobsahuje žádné živočišné produkty.

 

VONNÉ OLEJE

Všechny naše vůně s přírodními extrakty jsou zdravotně nezávadné. Získaly ale také ocenění IFRA a tak je zaručeno nejen naše zdraví, ale i ochrana přírody při výrobě vonných olejů. 

 

JAK SPRÁVNĚ PÁLIT SVÍČKU

Překvapivě nestačí jen škrtnout sirkou, ale je dobré řídit se i několika snadnými pravidly. U každé svíčky je dobré vyčkat na vytvoření tzv. jezírka - kdy se vosk rozpustí až k okrajům svíčky. Při dřívějším uhašení plamene, by se nám postupně tvořil tunel - knot by nám mizel, ale vosk na okrajích nikoliv. Knot je dobré udržovat v délce zhruba jednoho centimetru, aby plamen zůstával optimálně velký. V případě potřeby se tedy nebojte ho lehce zastřihnout.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.