Nový set svíček: Bez tmy není světla Šest nových svíček inspirovaných světem Grishaverse.

Pojďte se společně vydat do temných zákoutí světa zlodějů a griš, kteří nám svými skutky nedávno opět vehnali krev do žil. Podívejte se, jaké nové svíčky v setu najdete.

 

The Crow Club

Demolitions expert

Break the armor

Extraordinary

No mistakes, only lessons

There is no light without darkness

 

Stejně temné jako nejšpinavější uličky Ketterdamského podsvětí, stejně dobrodružné jako mořská plavba vzdouvající se na zrádných vlnách. Stejně uhrančivé jako Temnyjův pohled zastírající nejednu chtivou myšlenku.

 

Ve zbrusu novém setu se ukrývá šest svíček s výraznými vůněmi, přesně vytvořenými tak, aby dobarvily ty vůbec nejlepší okamžiky.

 

 

  • 1 134 Kč 45 Kč –3 %
    900 Kč bez DPH
  • Předobjednávka
1 089 Kč
Kategorie: KNIŽNÍ SVÍČKY
 

SLOŽENÍ

  • 100% přírodní sójový vosk 100g x6
  • bezešvá nádoba s víčkem a etiketou
  • barvivo a zdobení
  • vonné oleje s certifikátem IFRA
  • knot s plíškem
  • krapet knihomolství

 

SÓJOVÝ VOSK

Velkou výhodou sójového vosku je více než dvojnásobná doba hoření oproti jeho konkurentům. Nás si ovšem získal tím, že nevylučuje žádné škodlivé látky a jeho výroba je ekologicky šetrnější. Obzvlášť všechny vegany také potěší, že náš dodavatel zaručuje, že vosk neobsahuje žádné živočišné produkty.

 

VONNÉ OLEJE

Všechny naše vůně s přírodními extrakty jsou zdravotně nezávadné. Získaly ale také ocenění IFRA a tak je zaručeno nejen naše zdraví, ale i ochrana přírody při výrobě vonných olejů. 

 

JAK SPRÁVNĚ PÁLIT SVÍČKU

Překvapivě nestačí jen škrtnout sirkou, ale je dobré řídit se i několika snadnými pravidly. U každé svíčky je dobré vyčkat na vytvoření tzv. jezírka - kdy se vosk rozpustí až k okrajům svíčky. Při dřívějším uhašení plamene, by se nám postupně tvořil tunel - knot by nám mizel, ale vosk na okrajích nikoliv. Knot je dobré udržovat v délce zhruba jednoho centimetru, aby plamen zůstával optimálně velký. V případě potřeby se tedy nebojte ho lehce zastřihnout.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.